Volvo V40 Cross Country

Знайомство

 

Volvo V40 Cross Country – це компактний хетчбек, що відрізняється надійною зовнішністю та збільшеним дорожнім просвітом. Ідеальний для спонтанної подорожі.

На будь-яких дорогах, за будь-якої погоди, за будь-якого настрою

Автомобіль V40 Cross Country забезпечує ваш комфорт при керуванні завдяки таким функціям, як Hill Descent Control, що використовує гальмівну систему для контролю швидкості обертання кожного колеса на вибоїстих та слизьких дорогах.

Відео з YouTube

Відгуки клієнтів

Дизайн

 

Надійна зовнішність

Завдяки кузовним панелям, збільшеним колісним дискам і більшому дорожньому просвіту витривалий дизайн V40 Cross Country повністю відповідає здатності автомобіля пересуватися пересіченою місцевістю.

Наша передова технологічна система чудово відображає шведський інноваційний підхід: мінімалізм, інтуїтивна зрозумілість та дизайн, спрямований на максимальне задоволення. 

Безпека

 

Система безпеки під час руху у місті

Система безпеки під час руху у місті на швидкості до 50 км/г застосовує гальма, якщо автомобіль попереду несподівано зупинився, та не вистачає часу на реагування.

Все, що ми робимо створено навколо людей, саме тому всі інновації створені для того, щоб спростити ваше життя та вдосконалити його. Ми надзвичайно пишаємося нашими досягненнями у напрямку розробок продуктивної потужності, зв’язку та безпеки. Ми називаємо наше мислення у даних сферах: Drive-E, Sensus та IntelliSafe.

Технології

 

Система допомоги під час паркування

Забудьте незручності, пов‘язані з паралельним паркуванням, і дозвольте автомобілеві припаркуватися самостійно, натиснувши відповідну кнопку.

 

 

Цифровий дисплей обтічної форми, кнопки на кермі та голосові команди. Просто скажіть, щоб прокласти маршрут, перемкнути музику, зробити дзвінок або відправити текстове повідомлення.

 

 

Спрощені навігаційні можливості вдало інтегровані в приладову панель. Прокладіть маршрут за допомогою голосової команди або скористайтеся своїм смартфоном, щоб зробити це дистанційно.